Mažeikių Pavasario progimnazijos bendruomenė toliau vykdo ilgalaikę kvalifikacijos tobulinimo programą „Pokyčių proceso valdymas, pozityvaus psichologinio klimato kūrimas ir darbuotojų motyvavimas“.

Birželio 25 d. Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinėje gimnazijoje vyko III modulio seminaras „Švietimo įstaigos organizacijos įvaizdžio formavimas, efektyvi vidinė komunikacija ir pokyčių proceso valdymas Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinėje gimnazijoje“, kurį vedė lektorius Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos direktorius, dr. Kęstutis Trakšelys.

Seminaro metu dalyviai susipažino su švietimo organizacijos įvaizdžio formavimo ypatumais bei efektyvios vidinės komunikacijos aspektais, įgijo žinių, kaip efektyvinti vidinę komunikaciją, įgalinti praktinėje veikloje profesinio bendravimo ir bendradarbiavimo aspektus ir formas. Susitikime vyko diskusijos, praktiniai užsiėmimai ir atvejo analizė.

Akimirkos iš renginio.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *