5c ir 5d klasių mokiniai birželio 20-21 dienomis vyko į Lenkijos sostinę Varšuvą. Ekskursijos metu apžiūrėjo Turgaus aikštę, gotikinę Šv. Jono katedrą. Keliavo Karališkuoju keliu (Trakt Krolewski) praminta gatve, grožėjosi buvusių turtuolių namais bei rūmais, šio kelio puošmena – Šv. Onos bažnyčia. Grožėjosi prabanga spinduliuojančiais baroko stiliaus bažnyčios interjerais. Pasikėlė į mokslų akademijos apžvalgos aikštelę ir gėrėjosi panorama iš paukščio skrydžio.

Lankėsi vienoje naujausių ir moderniausių Varšuvos muziejų – Koperniko mokslo centre, kuriame susipažino su įvairiais gamtos reiškiniais ir jų veikimo pobūdžiu, atliko įvairius bandymus, patyrė žemės drebėjimo baisybes.

Apsilankėme didžiausiame Europoje vandens pramogų parke po stogu „Suntago“, kurio dydis apie 70 000 kv. m.

Mokytojos Rita Sabaliauskienė, Vida Juodeikienė ir Ramutė Januševičienė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *