Birželio 19-22 dienomis 7-8 klasių mokinių grupė vyko į kelionę po Lenkiją, Čekiją. Aplankė Žemutinės Silezijos sostinę Vroclavą. Apžiūrėjo daug įspūdingo grožio bažnyčių, kitų pastatų, Vroclavo mažųjų nykštukų.

Labai įspūdingas Ardšpadų kalnų gamtos rezervatas. Įdomu buvo UNESCO saugomame buvusiame kalnakasių miestelyje Kutna Horoje.

Po to jau vykome į Koneprūsų stalaktitų stalagmitų urvus. Ten turėjome galimybę gėrėtis per tūkstantmečius suformuotais gamtos šedevrais. Po jų apžvalginė ekskursija po Prahos senamiestį: Karališkas tiltas, Parako bokštas, rotušės, senieji karaliaus rūmai, Auksinė gatvelė ir dar daug kitų gražių vietų.

Grįžtant namo aplankėme ir Varšuvos senamiestį: Karalių pilį, Šv. Jono krikštytojo katedrą, senąją turgaus aikštę, Šv. Kryžiaus bažnyčią ir kt.

Kelionėje daug ko pamatėme, sužinojome, įtvirtinome savo žinias.

Mokytojos Violeta Rakejevienė, Žydrūnė Venciuvienė, Vilma Bernotienė, Jūratė Borusevičienė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *