Birželio 18 d. progimnazijos bendruomenės vardu mokslo pirmūnus sveikino direktorius Rolandas Volkovas. Tradiciniu tapusiame renginyje dalyvavo devintukais bei dešimtukais besimokantys progimnazijos mokiniai, jų tėveliai, mokytojai ir klasės draugai. Padėkos raštais buvo apdovanoti keturiasdešimt septyni pavyzdingi ir stropūs moksleiviai. Dešimt progimnazijos mokinių mokslo metus baigė vien dešimtukais, tai – Kotryna Meškauskaitė (5d), Aurėja Stugytė (5d), Tautvydas Turčinskis (5d), Eimantas Žutautas (6a), Goda Andrulytė (6c), Domas Prazauskas (6c), Morta Šakytė (6c), Viktorija Fokaitė (7a), Lukrecija Dargytė (8b), Gabija Šidlauskaitė (8b). Taip pat apdovanojome mokinius, kurie per šiuos 2023–2024 mokslo metus surinko daugiausiai dešimtukų, tai – Gabija Šidlauskaitė (178), Eimantas Žutautas (177), Viktorija Fokaitė (161), Lukrecija Dargytė (160), Vesta Tamošauskaitė (157), Vakarė Žebrauskaitė (155), Elzė Bernotaitė (150).

Mokiniams už aukščiausius vertinimus įteikti dovanų kuponai.

Progimnazijos bendruomenė džiaugiasi, kad šiuos mokslo metus 2–8 klasių net 100 mokinių baigė aukščiausiais įvertinimais.

Visiems mokiniams linkime gražios vasaros ir toliau siekti aukštumų moksluose. Viskas įmanoma!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *