Birželio 8 dieną Šiauliuose vyko olimpinė diena. Jos metu buvo apdovanotos mokyklos Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojos ir prizininkės. Pavasario progimnazijos jauniesiems sportininkams šie metai buvo labai sėkmingi. Pradinukai šiais mokslo metais dalyvavo 8 sporto šakų varžybose. 4 sporto šakų varžybose jie tapo Lietuvos čempionais. Taigi suprantama, kad ir suvedus visų varžybų rezultatus pavasariečiai tarp visų Lietuvos pradinukų laimėjo I vietą.

Mokyklos 5-8 klasių sportininkai varžėsi tarp respublikos progimnazijų. Jie dalyvavo 8 sporto šakų iš 16 varžybose. Suvedus rezultatus jie laimėjo garbingą III vietą.

Mokinius į apdovanojimų šventę lydėjo mokyklos direktorius ir tėveliai. Ačiū vaikams už dalyvavimą varžybose ir sėkmės kitais mokslo metais.

Mokytojas V. Januševičius, A. Reivytytė, A. Maneikis

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *