Mokykla, įgyvendindama Tūkstantmečio mokyklų programą, pradėjo organizuoti veiklas mokiniams.

Birželio 3–5 dienomis 5–8 klasių mokiniai dalyvavo tęstinės kūrybinės ir patirtinės programos „IMU IR VEIKIU“ Whatansu komandos organizuojamoje 3 dienų stovykloje, Molėtų r., kurią vedė lektorius, režisierius Artiomas Rybakovas.

Mokiniai dalyvavo susipažinimo, susidraugavimo komandiniuose žaidimuose. Mokėsi įveikti kontrolinių baimę, atliko viešo kalbėjimo užduotis, kad sugebėtų valdyti auditoriją, prakalbinti mažai jam žinomą asmenį. Stovyklautojai buvo orientuotį į savęs pažinimą, situacijų ir jausmų valdymą.

Pavasariečiai grįžo pilni įspūdžių ir laukia veiklų tęsinio vyksiančių rudenį.

Whatansu komandos nuotraukos

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *