1B KLASĖS MOKINIAI LANKĖSI KAMANŲ VALSTYBINIAME REZERVATE

Birželio 4 dieną 1b klasės mokiniai išvyko į Kamanų valstybinį gamtinį rezervatą. Pirmiausia vaikai aplankė lankytojų centrą. Ten klausėsi nakties garsų pelkėje, gyvūnų riaumojimo ir ūbavimų, gido pasakojimų, žiūrėjo filmą apie Kamanų pelkę. Vėliau, kartu su gidu, iškeliavo Kamanų mokomuoju taku. Šioje kelionėje pirmokai įtvirtino savo žinias apie mišką – realybėje pamatė, kaip atrodo juodalksnis, baltalksnis, apžiūrėjo miško paklotę. Sužinojo, kurios uogos valgomos, o kurios ne, prisiminė, kas yra ąžuoliukų sėjikas. Sužinojo, jog kai kuriose pelkės vietose gylis gali siekti net daugiau kaip 2 metrus ir dar daug daug įdomių dalykų. Žygį pelkėje vainikavo kopimas į apžvalgos bokštą, iš kurio atsivėrė nuostabus gamtovaizdis.

Mokytoja J. Vaitkienė

2A KLASĖS MOKINIAI LANKĖSI RADAILIŲ DINO PARKE

Birželio 3 d. 2a klasės mokiniai dalyvavo praktinėje edukacijoje Radailiuose „Atrask dinozaurą“. Edukatorius supažindino vaikus su paleontologo profesija, jo darbo įrankiais, pagrindinėmis skaptavimo taisyklėmis. Po pamokėlės antrokai leidosi į laukinių nuotykių pasaulį! Susipažino su dinozaurais, pramogavo ir šėlo batutų parke, svečiavosi apverstame name.

Mokytoja R. Tokarczyk

3B IŠVYKA Į KINOSTUDIJĄ LATVIJOJE IR BASAKOJŲ TAKĄ

3b klasės mokiniai mokslo metų pabaigą pasitiko išvykoje. Apsilankė Latvijoje, kino studijoje „Cinevile“ ir „Basakojų take“. Geras jausmas, kai vasara kvėpuoja į nugarą, kai taikaisi už uodegos nutverti pirmąsias atostogų dienas.

Sužavėjo bandymas pasimatuoti aktoriaus vaidmenis, filmavimasis netikėtuose epizoduose, pažintis su kino filmų rekvizitais, filmavimo aikštele.

Tikrą atgaivą suteikė basų kojų takas. 3 km pėsčiomis ir basomis sužadino įvairiausių pojūčių gamą. Puiki išvyka, kuria norėjosi mėgauti dar ir dar…

Parengė mokytoja Daiva Radzienė

5a klasės mokiniai lankėsi Šiauliuose

Birželio 5 d. 5a klasės mokiniai leidosi į nuotaikingą kelionę traukiniu į Šiaulius. Nors buvo ypatingai karšta diena, tačiau įspūdžių netrūko. Pirmiausia aplankėme universitetą. Jame gėrėjomės pačia didžiausia Lietuvos knyga. Dviračių muziejuje nuostabą sukėlė dviračių įvairovė – nuo seniausių modelių iki šių dienų. Gėrėjomės Šiaulių simboliais – Auksiniu berniuku bei Geležine lape. Pavargę, pilni įspūdžių vakare grįžome namo.

Mokytoja Rima Krūvelienė

6B KLASĖS PAMOKOS KITOJE APLINKOJE – MAŽEIKIŲ PAVENČIŲ PAPLŪDYMYJE

Birželio 6 dieną 6b klasės mokiniai vyko į Mažeikių Pavenčių paplūdimį. Tikslas – skatinti mokinius stebėti, analizuoti mus supančią aplinką, ugdyti mokinių bendravimą ir bendradarbiavimą įgyvendintas. 6b klasės mokiniai smagiai leido laiką kartu žaisdami judriuosius ir stalo žaidimus, atlikdami įvairias pačių sugalvotas užduotis.

Mokytoja Renata Žumbytė

6A IR 5B KLASIŲ MOKINIAMS PAMOKOS VYKO KITOJE APLINKOJE – ANYKŠČIUOSE

Birželio 5d. 6a ir 5b klasių mokiniams pamokos vyko kitoje erdvėje – gražiajame Aukštaitijos mieste – Anykščiuose.

Istorijos, literatūros, dailės, muzikos žinių pasisėmė lankydamiesi rašytojų A. Baranausko klėtelėje, A. Vienuolio memorialiniame muziejuje. Dar kartą seno Brisiaus ir nereikalingos katytės istoriją prisiminė vaikščiodami po rašytojo J. Biliūno gimtinę, kopdami į „Laimės žiburį“ ant Liudiškių kalvos. Žavėjosi garsaus anykštėno tautodailininko paveikslais, kurtais iš akmens dulkių.

Drąsą ir jėgas išbandė „Dainuvos nuotykių slėnyje“ bei pramogų ir sporto centre „Kalita“.

Mokiniai tobulino komunikavimo, pažinimo, kultūrinę, socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos kompetencijas.

Mokytojos K. Eidintaitė, D. Dimienė, B. Navardauskaitė

6D KLASĖS IŠVYKA Į TELŠIUS

Birželio 6 d. 6D klasės mokiniai smagiai ir sveikai leido laiką Žemaitijos sostinėje Telšiuose. Pėsčiomis apie ežerą, pėsčiomis į Žemaičių kaimo muziejų, kur dalyvavo nuotaikingoje aktyvioje edukacijoje.

Pagal pateiktą ekspozicijos planą ir užduotis, dalyvių komandos minė mįsles ir ieškojo eksponatų, esančių muziejaus aplinkoje, įveikė įvairius galvosūkius ir užduotis. Vaikai mėgavosi gražiu oru, gamta, bei šilta gyvūnų draugija.

Po edukacijos vėl pėsčiomis atgal į Telšių centrą, kur pelnytai visi mėgavomės picomis bei šaltais gėrimais!

Klasės auklėtoja D. Jasienė

7 KLASIŲ SPORTINĖS VARŽYTUVĖS MAŽEIKIŲ PAVENČIŲ PAPLŪDYMYJE

Birželio 6 dieną Mažeikių Pavenčių paplūdimyje vyko 7 klasių sportinės varžytuvės. Mokiniai linksmai leido laiką. Mokiniai pasiskirstė į komandas, žaidė krepšinį ir tinklinį. Puikiai praleistas laikas kartu. Laimėjo draugystė.

Mokytojos J. Borusevičienė, I. Milinavičienė, Ž. Venciuvienė.

8A KLASĖS IŠVYKA Į BALSIŲ STOVYKLĄ

8a klasės mokiniai puikiai praleido laiką Balsių slėnyje. Jie išbandė savo jėgas estafetėse, baudų metime bei orientacinėje lobio ieškojimo rungtyje. Nugalėjo draugystė 🙂. Draugiški pokalbiai tęsėsi prie laužo, pirtyje ir terasose. Tik paryčiais nutilo kalbos 🙂. Tikiu, kad dar ilgai atmintyje išliks ši išvyka.

8a klasės auklėtoja Lina Stancevičienė

8C KLASĖS IŠVYKA Į BALSIŲ STOVYKLĄ

8c klasės mokiniai vyko į Balsių stovyklą. Tobulinome komunikavimo, pažinimo, kūrybiškumo ir kitas kompetencijas. Nors buvo karšta diena, netrūko intensyvios veiklos. Smagu buvo pabendrauti ne tik tarpusavyje, bet ir su kai kuriais tėveliais.

Auklėtoja Vilma Bernotienė

8B KLASĖS IŠVYKA Į BALSIŲ STOVYKLĄ

Birželio 6-7 d. įvyko prasminga, bei įsimintina 8b klasės išvyka į Balsių stovyklą. Mokiniai maudėsi, sėdėjo prie laužo, linksmai leido laiką drauge. Nuostabi kompanija, bei nuostabus oras buvo puikus derinys tam, kad mokiniai gerai praleistų laiką kartu ir pailsėtų.

8b klasės auklėtoja V. Rakejevienė

7A IR 7B KLASIŲ MOKINIAI LANKĖSI KERNAVĖJE IR VILNIUJE

Birželio 7 dieną 7a ir 7b klasės lankėsi Kernavėje ir Vilniuje.

Ekskursijos metu susipažino su didinga Kernavės istorija aplankydami Kernavės archeologinės vietoves. Atliekant komandines užduotis mokiniai tyrinėjo Vilniaus miestą, ugdė aktyvų, kūrybingą, atsakingą ir paveldą saugantį pilietį. Susipažino su istorinius įvykius žyminčiomis vietomis, architektūros ir kultūros vertybėmis, meniniais elementais, istoriniais reliktais, jų išsaugojimų galimybėmis ir pritaikymu dabartyje.

Mokytojos J. Borusevičienė, D. Mažeikienė ir D. Balzerienė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *