Nugalėję rajoninėse lengvosios atletikos trikovės varžybose mokyklos pradinių klasių berniukų ir mergaičių komandos atstovavo mokyklą ir rajoną finalinėse varžybose Utenoje. Į varžybas atvyko 34 berniukų ir 32 mergaičių komandos. Kiekvieną komandą atstovavo po 5 dalyvius. Vaikai varžėsi 30 m. bėgimo, šuolio į tolį ir kamuoliuko metimo rungtyse. Suskaičiavus visų dalyvių surinktus taškus nugalėtojais tapo abi Pavasario progimnazijos komandos. O asmeninėse varžybose tarp 170 dalyvių nugalėjo Benas Alšauskas (3c), o Egdūnė Unė Pociūtė (4b) buvo pirma tarp 160 mergaičių. Varžybų istorijoje dar nėra buvę, kad visus aukso medalius laimėtų vienos mokyklos sportininkai. Mokyklai atstovavo Benas Alšauskas (3c), Gytis Jucys (4d), Neiridas Degutis (4b), Gabrielius Antanavičius (3a) ir Kristupas Ročys (4b), Egdūnė Unė Pociūtė (4b), Barbora Budrytė (4b), Emilija Prybylskytė (4c), Julija Grigorjeva (4c), Nerilė Vičiulytė (4b) ir Saulė Dabrickaitė (4b). Šie metai Pavasario progimnazijos pradinukams auksiniai. Vasario mėn. tapo kvadrato Lietuvos čempionais, kovo mėn. „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ čempionais, o Utenoje nugalėjome abiejose.

Ačiū visiems už palaikymą. Mes laimingi!

Mokytojas V. Januševičius