Balandžio 17 dieną Pavasario progimnazijoje vyko rajoninė 5–9 klasių mokinių „Lyderystės konferencija“. Renginį organizavo progimnazijos „Lyderių klubo“ nariai.

Renginio tikslas: skatinti lyderystę, praplėsti mokinių akiratį, suteikti jiems įkvėpimo ir žinių, duoti teigiamą energijos postūmį.

Uždaviniai:

Pristatyti Mažeikių Pavasario progimnazijos Lyderių klubo narių veiklą.

• Suburti Mažeikių rajono lyderių komandas.

• Pasidalinti įžvalgomis ir praktiniais patarimais bei idėjomis, kaip tapti lyderiu ir siekti savo svajonių.

Renginyje savo pranešimus pristatė svečiai: Mažeikių tarybos narė S. Bernotienė, Mažeikių miesto merė R. Matulaitienė, Skuodo rajono policijos komisariato viršininkas A. Tiškus ir finansininkė M. Tiškienė, Mažeikių Gabijos gimnazijos direktorius E. Vaičiulis, buvę progimnazijos mokiniai A. Vydmantaitė ir G. Šakinis.

Renginyje dalyvavo: Mažeikių Gabijos gimnazijos, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos, Mažeikių „Ventos“ progimnazijos, Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio progimnazijos, Mažeikių Senamiesčio progimnazijos, Mažeikių Kalnėnų progimnazijos, Mažeikių Pavasario progimnazijos Lyderių komandos.

Mokytojos R. Sabaliauskienė ir J. Borusevičienė