Spalio 29 d. progimnazijoje buvo linksmasis penktadienis – Šmėklinės. Nuo pat ryto šurmulį kėlė raganos, monstrai, vampyrai. Vakare mokinius į progimnaziją sukvietė Šmėklinių kino filmo seansas. Helovino šventė – ne tik proga susipažinti su vakarų Europoje švenčiamos šventės atributais, bet ir linksmai savaitei atsisveikinti su mokykliniais rūpesčiais.

Progimnazijos pradinių klasių moksleiviai, kartu su anglų kalbos mokytojomis Sonata ir Daiva, taip pat linksmai paminėjo Heloviną. 2–3 kl. mokinukai varžėsi įvairiose rungtyse, kurių metu buvo išrinkti protingiausi, sportiškiausi, artistiškiausi, stipriausi monstrai, bei geriausi monstrai dailininkai ir šokėjai. Nė vienas neliko be apdovanojimų! 4 kl. moksleiviai išbandė savo žinias, ką jie žino apie Heloviną, žaisdami žaidimą Kahoot. Netrūko azarto, greičio, pasitenkinimo šūksnių bei geros nuotaikos.

Turiningos pradinių klasių mokinių Šmėklinės (Filmukas)

Visą savaitę kompiuterių būrelio nariai fiksavo kaip progimnazijos mokiniai puošiasi pamėgtai Helovino šventei savo klases, langus, palanges…. Pasigrožėkime. Parengė V. Bernotienė