Spalio 18 diena Pavasario progimnazijoje prasidėjo triukšmingai ir linksmai. Mokiniai, besimokantys vokiečių kalbos prisijungė prie Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip vokiškai?“ iniciatyvos. Progimnazijos fojė pasipuošė vokiška atributika, skambėjo vokiškos dainos. Aštuntokai, besimokantys vokiečių kalbos ryte pasitiko visus sveikindamiesi vokiškai ir prašė visus, ateinančius mokinius ir mokytojus, pasakyti bent vieną vokišką žodį, už tai apdovanodami vokiškais saldumynais.

Pertraukų metu septintų ir aštuntų klasių mokiniai sakė greitakalbes vokiečių kalba, taip pat vyko integruotas vokiečių kalbos, geografijos ir istorijos Kahoot žaidimas „Ką žinai apie Vokietiją ir vokiečių kalbą?“.

Ačiū už pagalbą ruošiantis šiam renginiui 8b klasės mokiniams Gvidui Džiugui, Kamilei ir mokyklos mokinių tarybai. Vokiečių kalbos mokytoja Loreta Končiuvienė