Birželio 21 dieną 5b ir 7c klasės mokiniai lankėsi Dino pramogų parke Radailiuose (Klaipėdos rajonas) edukacijoje „Priešistorė, dinozaurai ir aš (Google karta)“. Pasitelkdami šiuolaikines technologijas, mobilųjį telefoną, mokiniai turėjo atlikti užduotis su užuominomis. Per tam tikrą laiką naudojantis GPS bei išmaniojo programėle reikėjo rasti visus kodus. Spręsdami užduotis moksleiviai susipažino su dinozaurais, jų egzistavimu bei ypatumais.

Norėdami kartu pasiekti rezultatų, vaikai turėjo padėti tiems komandos nariams, kuriems sekėsi prasčiau. Ir žinoma, didžiausia paskata, radus visas užuominas, gauti apdovanojimą.

Apžiūrėjome ir apverstą namą, išbandėme pramogų atrakciono įdomybes.

Po to vykome pramogauti į Akropolį.

Puikiai praleistas laikas.

Mokytojos V. Bernotienė, R. Žumbytė, V. Augustinienė