Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės!

Birželio 12 d. skverelyje prie Lietuvos tūkstantmečio akmens Savivaldybės merė Rūta Matulaitienė, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus, Seimo narė Laima Nagienė apdovanojo miesto ir rajono moksleivius, šiemet pelniusius prizines vietas respublikinėse olimpiadose ir konkursuose. Tarp apdovanotųjų net septyni Mažeikių Pavasario progimnazijos mokiniai. Nuoširdžiai dėkojame mokytojams už kūrybingą, kryptingą ir nuoseklų darbą ruošiant mokinius olimpiadoms ir konkursams.

Morta Šakytė, 5c klasė, respublikinė 5-oji Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiada, III vieta ir 5-oji Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiada regioninis turas Žemaitijoje, I vieta. Mokytoja Dainora Dimienė

Lukrecija Dargytė, 7b klasė, respublikinis raštingiausio moksleivio konkursas (diktantas) 7-8 klasių mokinių grupėje, III vieta. Mokytoja Renata Žumbytė.

Arijus Kaktys, 5a klasė, respublikinė Vakarų Lietuvos regiono 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada, II vieta. Mokytoja Virginija Taunė.

Eglė Antanavičė, 6a klasė, 5-oji Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiada regioninis turas Žemaitijoje, II vieta. Mokytoja Dainora Dimienė.

Augustė Čekytė, 3b klasė, respublikinė Lietuvos mokinių 3 klasių matematikos olimpiada, II vieta. Mokytoja Gražina Šiurienė

Patricija Turčinskytė 1a klasė, Lukas Velička 2c klasė, Toma Čekytė 3b klasė, Gustas Zubavičius 4b klasė, respublikinis pradinių klasių mokinių saugaus eismo konkursas „Šviesoforas“, II vieta. Mokytoja Rasa Eišmontienė.

Nuotraukos Mažeikių rajono savivaldybė