3a klasės mokinukai šauniai pasitinka vasarą – pabraidė gaiviam vandenyje, pasveikino vasarą gimusius draugus, linksmai žaidė ir užkandžiavo! Gera būti su draugais!❤️

Mokytoja Irena Sakauskienė

Atkeliavusi vasara nesiliauja džiuginusi orais ir išvykomis. 2b klasės mokiniai aplankė Telšių buities muziejų, svečiavosi žemaitiškose sodybose, dalyvavo edukacijoje, pasimatavo piemenėlio džiaugsmus ir vargelius. Smagu, kai gali prisiliesti prie savo praeities, prie prosenelių gyvenimo.

Gera mokytis, kai gali paliesti, užuosti, patirti savo kailiu tai, ką kadaise patyrė mūsų pirmtakai…

Parengė mokytoja Daiva Radzienė

2c klasės mokiniams lietuvių kalbos pamoka vyko knygyne PEGASAS. Knygyno darbuotoja papasakojo, kokį ilgą kelią turi nueiti knyga, kol ji patenka į skaitytojo rankas. Mokiniai susipažino su naujausiomis knygomis, skirtomis vaikams, patys pasakojo, kokias knygas skaito. Įdomiausia užduotis buvo knygyno lentynose surasti didžiausią, mažiausią ir storiausią knygą.

Pamokėlė įkvėpė vaikus atrasti, domėtis, skaityti, pažinti.

Mokytoja Rimutė Želvienė

3c ir 3d klasių mokiniai, jų mokytojos Rasa ir Viktorija, birželio 6 d. rytą susitiko Mažeikių geležinkelio stotyje. Laukė įsimintina kelionė traukiniu į Šiaulius. Aplankytas centų kambarys ir didžiausia Lietuvos knyga ŠU bibliotekoje. Sudalyvauta edukacijoje apie gintarą baltų kultūros pažinimo centre. Skanūs patiekalai buvo užsakyti Gedimino picoje. Pabuvota dviračių muziejuje ir Saulės Laikrodžio aikštėje.

Mokytojos R. Eišmontienė, V. Kazlauskė

Mažeikių Pavasario progimnazijos 3b mokiniai paskutinę mokslo metų dieną praleido turiningai ir smagiai. Apsilankę muziejuje, sužinojo apie beržo tošies naudą, susipažino su senoviniais dirbiniais iš tošies. Vaikai patys turėjo galimybę pasigaminti kūno masažuoklį, kurį tuojau ir išbandė. Emocijos liejosi per kraštus. Vėliau Senamiesčio parke mokinių mamytės suruošė gražią šventę. Vaikai vaišinosi picomis ir visokiais gardumynais. Visi žaidė, vaišinosi, dalijosi įspūdžiais iš puikios edukacijos, pasveikino su gimtadieniu savo draugus, gimusius vasarą. Kartu smagiai praleistas laikas vaikų širdelėse visada palieka šiltus prisiminimus. Vieni kitiems palinkėję gražių atostogų, atsisveikinome iki rudens.

Mokytoja G. Šiurienė