Birželio 2 dieną 5d mokiniai su klasės auklėtoja D. Jasiene turėjo galimybę išsamiau susipažinti su gamta, matoma pro mokyklos langą – Juodpelkio parku. Ekologų būrelio narės paruošė užduotis 4 stotelėse.

Miško stotelėje buvo praktinė užduotis, kurios metu reikėjo atpažinti augalus, įvertinti įvairovę, mėginant juos sugrupuoti pagal tam tikrus požymius. Stotelėse : „Tvenkinys“ ir „Kalnas“ penktokai dalinosi savo žiniomis. Kaip Juodpelkio parke atsirado tvenkinys? Kokia jo nauda? Ar Lietuvoje yra kalnų? Nelengva užduotis buvo atpažinti pievoje augančius augalus. Buvo įdomu sužinoti jų vaistines savybes… Daug įvairių užduočių atliko penktokai, pagilino žinias apie mus supančią aplinką. Renginio pabaigoje mokiniai

buvo apdovanoti prizais ir į mokyklą grįžo laimingi, pasisėmę gerų emocijų.

Gabija Šidlauskaitė 7b kl.