Mūsų mokyklos pradinių klasių komanda: (1a) Patricija Turčinskytė, (2c) Lukas Velička, (3b) Augustė Čekytė, (4b) Gustas Zubavičius dalyvavo pradinių klasių mokinių respublikinio konkurso „Šviesoforas“ finale Kaune A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje. Mokiniai atliko įvairias su saugiu eismu susijusias užduotis, demonstravo praktinį atšvaitų panaudojimą, ėjo per kelią pėsčiųjų perėjose. IV etape dalyvavo 10 geriausių komandų iš visos Lietuvos. Džiaugiamės iškovota 2 vieta. Vaikai grįžo labai laimingi, apdovanoti prizais, finalininkų taure bei medaliais. Po užduočių atlikimo, vaikų laukė edukacinės veiklos su animatoriais.

Konkursui mokinius ruošė saugaus eismo būrelio vadovė ir pradinių klasių mokytoja Rasa Eišmontienė