Balandžio 19 dieną „Ventos“ progimnazijos plaukimo baseine vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės plaukimo varžybos. Šauniai pasirodė Pavasario progimnazijos jaunieji plaukikai. Dalyvavo berniukų ir mergaičių komandos. Labai gerai sekėsi mūsų mergaitėms, jos laimėjo visas rungtis ir iškovojo pirmąją vietą. Mergaičių komandai atstovavo Nerija Milikauskytė iš 4c klasės. Ji laimėjo pirmą vietą ir asmeninėse varžybose. Antrą vietą asmeninėse varžybose laimėjo Gytė Mikaitė iš 2b klasės. Ji buvo ir jauniausia varžybų dalyvė. Komandai taip pat atstovavo Austėja Banytė iš 3a, Augustė Čekytė iš 3b ir Elija Žiaugaitė bei Mintė Šerėnaitė, abi iš 4a klasės. Berniukai laimėjo antrą vietą. Berniukų komandai atstovavo Vėjas Dapkus ir Justas Milieška iš 4c klasės, Vytautas Kazakauskas 3d ir Lukas Juzokas 4a, Dovydas Ulpys iš 3a klasės. Šaunuoliai vaikai!!! Ačiū už gražų pasirodymą!!! Gegužės 6 dieną abi komandos dalyvaus respublikinėse plaukimo varžybose, kurios įvyks Utenoje.

Sėkmės Jums jaunieji plaukikai atstovaujant Pavasario progimnaziją!!!

Informaciją pateikė mokytojas V. Januševičius