2b klasės mokiniai, lydimi mokytojos ir tėvelių, vyko į Plateliuose įsikūrusį Amatų centrą. Ten dalyvavo edukaciniame užsiėmime. Mokėsi vašku marginti kiaušinius, kuriais papuoš velykinį stalą.

Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su tradiciniu kiaušinių marginimo būdu ir išbandyti savo gebėjimus įdomioje veikloje.

Rezultatai pranoko lūkesčius! Margučiai labai gražūs, spalvingi!

Dalis mokinukų Plateliuose viešėjo pirmą kartą. Labai įdomu aplankyti Platelių ežerą su visomis septyniomis salomis. Juk visai neseniai lietuvių k. pamokoje klausėsi padavimo apie Platelių ežero atsiradimą.

Drąsiausiems smagu buvo apžiūrėti apylinkes užlipus į apžvalgos bokštą.

Išvyka ir smagi, ir labai naudinga. Susipažinome su nuostabiu kampeliu Žemaitijoje, klausėmės žemaitiškos šnektos ir vašku išmokome marginti margučius. Velykos bus smagios ir spalvingos!

Parengė mokytoja D. Radzienė