Balandžio 6 diena. „Įspūdžiai nerealūs. Įdomu, smagu, džiugu, ypač kai nugalėjo draugystė. Didžiai dėkingi už tokį projektą. Ir teisėjai iš Mažeikių visuomenės sveikatos biuro Ramutė Janušaitė, Dovilė Balsė ir organizatoriai Gražina Draugšienė, Ingrida Mikulskienė, Sonata Uosienė ir sirgaliai nerealūs. Lauksime daugiau tokių susibūrimų“. Taip po futbolo turnyro emocijomis dalijosi Pavasario progimnazijos ir lopšelio-darželio „Linelis“ mokytojų komandos, kurios susidomėjo šia Lietuvoje nauja fizinio aktyvumo rūšimi ir jau išbandė žaidimą praktiškai, kurie yra aktyvūs ir priima naujus iššūkius su užsidegimu. Taip paminėta Pasaulinė sveikatos diena ir pradėta „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“ Futbolas vaikščiojant (walking football):

* tai mažojo futbolo versija, sugalvota ir reglamentuota kaip atskira žaidimo rūšis. Jau pats žaidimo pavadinimas – futbolas vaikštant – atskleidžia, kad esminis skirtumas nuo įprasto futbolo yra tas, kad žaidžiant vietoje bėgimo būtina eiti. Žaidimas nereikalauja specialaus fizinio pasirengimo, neleidžia didesnio kontakto, taip sumažindamas traumų tikimybę, tačiau skatina judėti, bendradarbiauti komandoje, gerina lankstumą, mobilumą bei koordinaciją, stiprina fizinę ir psichoemocinę sveikatą, bet dar ir dovanoja begalę seratonino, smagiausių emocijų, bendrystės ir pasididžiavimo, bei išlaiko pagrindinius futbolo elementus.