Šiandien turėjome ypatingą pamoką kitaip. Pasaulio pažinimo pamoką vaikams vedė Gyčio mama Aistė. Visą mėnesį mokėmės apie medžiagas, jų naudojimą, gamtos saugojimą, atliekų rūšiavimą. Parašėme testą. O šiandien sužinojome apie Mažeikių Aplinkos apsaugos darbuotojus, jų darbą. Pasitikrinome žinias žaisdami Kahoot. Vaikams pamoka labai patiko. Nugalėtojai buvo apdovanoti padėkomis už tai, kad labai atidžiai klausėsi dėstomos medžiagos, buvo aktyvūs ir teisingai atsakė į pateiktus klausimus.

Labai laukiame ir kitų mokinių tėvelių, kurie galėtų mūsų mokymosi procesą paįvairinti savo pasakojimais, pasidalinimais, pamokymais.

Nuoširdžiai dėkojame mamai Aistei, kad domisi temomis, kurias mes mokomės ir dalijasi savo gebėjimais, kurie papildo vaikų žinias.

Parengė mokytoja Daiva Radzienė