Projektas „LADYGOLAS“ – tai tarpmokyklinės merginų salės futbolo žaidynės. Tai galimybė kiekvienai įgyvendinti svajonę tapti čempione ne tik aikštelėje, bet ir gyvenime: įgyti drąsos bei pasitikėjimo savimi, išmėginti jėgas visiškai kitokiame futbole – salės futbole (futsale). Šiais metais užsiregistravo 148 komandos iš visos Lietuvos, kurių tarpe Mažeikių Pavasario progimnazija. 2023-03-28 d. Pavasario progimnazijos mergaičių futbolo komanda sudalyvavo Lietuvos mokyklų merginų „LADYGOLO“ U-12 Tauragės regiono finalo futbolo žaidynėse, kuriose dalyvavo 5 komandos: Šiaulių Jovaro progimnazija, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija, Mažeikių Pavasario progimnazija, Kuršėnų Daugėlių progimnazija ir Kartenos mokykla-DC. Nors ir nepavyko užimti prizinės vietos, bet mergaitės smagiai praleido laiką, išmėgino savo jėgas ir įgyjo didžiulės patirties, drąsos ir pasitikėjimo savimi. Dėkojame už dalyvavimą Gabrielei Koreniukei (5d), Deimantei Pociūtei (5a), Nidai Jasmontaitei (6b), Eidvilei Milevičiūtei (5a), Rugilei Liutkutei (5a), Gabrielei Šadauskaitei (5c), Ernestai Gabalytei (6b), Kamilei Gabalytei (6b), Augustei Kontutytei (6a), Gabrielei Vičinskaitei (6a).

Mokytoja Armantė Reivytytė