Šiandien kovo 14 d. visame pasaulyje švenčiama skaičiaus Pi diena. Todėl nuo ankstaus ryto Pavasario progimnazijoje visus sutiko ir su skaičiaus Pi gimtadieniu sveikino penktokų matematikos būrelio narės.

Per ilgąsias pertraukas mokiniai dalyvavo Blic konkurse kieno atmintis geresnė, kas per keletą sekundžių daugiausiai įsimena Pi reikšmės skaitmenų po kablelio. Žaidė matematinį Kachoot’ą, skirtą skaičiui Pi.

7b klasės mokinės Gabija Šidlauskaitė ir Lukrecija Dargytė įdomiai pravedė 8c, 7b ir 7c klasėms matematikos pamokas, kurių metu ne tik bendraamžius supažindino su skaičiaus Pi istorija, darė eksperimentus, žaidė žaidimus. Labiausiai ne tik mokinius, bet ir mokytojus pradžiugino Pi gimtadienio pyragai.

Matematikos mokytojos V. Rakejevienė, V. Taunė, R. Sabaliauskienė