Kovo 9 d. Pavasario progimnazijos mokiniai dalyvavo Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnų organizuotame teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etapo žaidime „Protų mūšis“.

Policijos organizuojamas mokinių teisinių žinių konkursas „Temidė“ rengiamas jau ne vienerius metus. Šio konkurso tikslai – ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisinę sistemą, vykdyti tarp mokinių ankstyvąją teisės pažeidimų, narkomanijos, smurto prevenciją, suteikti mokiniams žinių, kuriant saugią aplinką, skatinti mokinių, mokytojų ir teisinių institucijų bendradarbiavimą.

I etapo žaidime „Protų mūšis“ dalyvavo mūsų mokyklos 3 komandos. Dvi komandos buvo iš būrelio „Lyderiai“, vadovai Rita Sabaliauskienė ir Jonas Jonaitis, o trečioji komanda – 8b klasės mokinių, kurios vadovė mama Vilma Vaitkienė. Geriausiai protų mūšio kovoje pasirodė mūsų progimnazijos komanda „Pavasario lyderiai“. Jie pateko į ketvertuką.

Informaciją pateikė mokytoja R. Sabaliauskienė