Yra šalis, kur upės teka,

Yra šalis, kur medžiai šneka…

Mažeikių Pavasario progimnazija sukvietė rajono ikimokyklinių įstaigų ir pradinių mokyklų vaikus į muzikos festivalį „Yra šalis – Lietuva“, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti. Renginyje dalyvavo 13 ugdymo įstaigų, daugiau nei 200 vaikų. Smagu sulaukti svečių iš Mažeikių rajono savivaldybės, Mažeikių švietimo skyriaus. Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja pradinių klasių mokytojoms už pasiruošimą festivaliui, Aleksandrui Novak už sukurtus suvenyrus festivalio dalyviams, pavaduotojoms ugdymui ir direktoriui už rūpestį ir pagalbą organizuojant šventę.

Festivalyje dalyvavo atlikėjai iš Sedos l.-d. „Jurginėlis“, Mažeikių l.-d. „Linelis“, „Pasaka“, „Eglutė“, „Buratinas“, „Saulutė“, „Delfinas“, „Žilvitis“, Pavasario progimnazijos, „Vyturio“, „Žiburėlio“ pradinių mokyklų, darželio-mokyklos „Kregždutė“.

Ypatinga padėka mūsų fotografui Pauliui Giedraičiui

Mokytoja R. Šakinskienė