Sveikiname Pavasario progimnazijos 5–6 kl. mergaičių futbolo komandą, kuri sudalyvavo Lietuvos mokyklų merginų „LADYGOLO“ U-12 Telšių apskrities futbolo žaidynėse. A grupėje dalyvavo 4 komandos – Mažeikių Pavasario progimnazijos, Rietavo sav. Tverų gimnazijos, Plungės r. Liepijų mokyklos ir Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimeraičio pagrindinės mokyklos. Mūsų mergaičių komanda laimėjo visas rungtynes rezultatu – 5:1, 2:0, 3:1, tapo čempionėmis ir iškovojo teisę dalyvauti apskričių/regionų finale. Sveikiname Gabrielę Koreniukę (5d), Deimantę Pociūtę (5a), Nidą Jasmontaitę (6b), Eidvilę Milevičiūtę (5a), Rugilę Liutkutę (5a), Gabrielę Šadauskaitę (5c), Ernestą Gabalytę (6b), Kamilę Gabalytę (6b), Augustę Kontutytę (6a), Gabrielę Vičinskaitę (6a), mokytoją Armantę Reivytytę ir linkime sėkmės finale.