Ar gali būti smagu mokytis? Gali… Kai kasdien sužinai kažką naujo, kai gali būti draugų ir bendraminčių būryje, kai lyg iš stebuklingos dėžutės semi įdomybes pilnomis rieškučiomis. Ir ne tik vaikams. Mums, mokytojams, taip pat…

Darbas grupėse – vienas iš patraukliausių mokymosi būdų. Smagu, kai gali pasitarti, pasikonsultuoti su draugu ir sprendimus priimti jau tvirtai žinodamas, kad esi teisingame pasirinkime.

Šiandien 2b klasės mokiniai vykdė praktines veiklas. Atliko laboratorinį darbą – eksperimentą. Matematikos pamokoje nusprendė, panaudodami ilgio matavimo vienetus, išmatuoti klasės, mokyklos erdves, kuriose sukiojasi kasdien. Tai daug nekainavo. Prireikė laiko, gebėjimų, priemonių ir žinių.

Pasaulio pažinimo pamokoje tyrinėjo tirpias ir netirpias medžiagas.

Mokytojai visada malonu matyti veiklius vaikus, kurie nenustygdami vietoje, stengiasi veikti ir patenkinti smalsumą. Smagu, kai mokiniai patiria mokymosi džiaugsmą.

Parengė 2b kl. mokytoja D. Radzienė