Vasario 24–25 dienomis Mažeikių Pavasario progimnazijos pradinių klasių mokytojos Sandra Tamošauskienė ir Rimutė Želvienė dalyvavo metodinėje išvykoje Vilniaus knygų mugėje „700 eilučių laisvei“. Dalyvavo įvairiose edukacijose: „Sukurk laišką kaimynui“, „Hario Poterio burtai“, „Slaptas dienoraštis“, „Draukoteka“ ir kt. susitikimuose su įvairiais rašytojais: Saliamonu Paltanavičiumi, Vytautu V. Landsbergiu, Jurga Baltrukonyte, Juste Zinkevičiūte. Taip pat parsivežė į klases mokiniams skirtų knygų iš paramos fondo „Švieskime vaikus“.

Pateko į fėjų šalį, tyrinėjo milžino dantis, trolio pėdą, susipažino su žmogaus organų sandara, nuskanavusios tam tikrus kodus, pamatė kaip ir kokiu greičiu teka kraujas, kaip kvėpuoja plaučiai ir kt.

Įspūdžiai nepakartojami.