Vasario 16 dieną visa Lietuva minėjo valstybės atkūrimo dieną. Mažeikiuose jau kelis metus šią dieną renkasi bėgikai iš visos Lietuvos į bėgimą „Bėgame už Laisvę“. Šiemet susirinko apie 2000 bėgimo mėgėjų. Kaip ir kiekvienais metais bėgime aktyviai dalyvavo Pavasario progimnazijos mokiniai. Šiemet dalyvavo 205 pavasariečiai ir laimėjo gausiausios moksleivių komandos apdovanojimą. Savo amžiaus grupėje 200 m. bėgime Jula Rimeikytė (2c kl.) laimėjo pirmą vietą, Domas Rimgaila (2b kl.) trečią vietą. Vyresnių vaikų 200 m. bėgime Barbora Budrytė tapo nugalėtoja, o Egdūnė Unė Pociūtė laimėjo trečią vietą. 200 m. bėgimuose dalyvavo apie 800 bėgikų. 1 km 200 m bėgime dalyvavo 285 bėgikai. 13 vietą užėmė Domantas Turčinskis (8d. kl.). Tai geriausias rezultatas ne tik tarp pavasariečių, bet ir tarp visų mažeikiečių. Gerą rezultatą pasiekė ir Džiugas Vydmantas 5a klasės. 3 km 300 m bėgime dalyvavo 267 dalyviai. Geriausiai sekėsi Grantui Buinickui iš 8d klasės. Jis taip pat laimėjo 13 vietą. Tai irgi geriausias rezultatas tarp visų mažeikiečių. Gerai 3,3 km sėkėsi bėgti Faustui Pocevičiui iš 8b kl., Benui Zarudnij 8a kl. ir Krismantui Ubavičiui 8d kl. Džiaugiamės visais vaikais kurie dalyvavo bėgime! Sėkmės ateinančiuose startuose!!!

Informaciją pateikė mokytojas V. Januševičius, A. Maneikis