Vasario 6–10 dienomis Pavasario progimnazijoje vyko saugaus interneto savaitė. Šios savaitės tikslas – vaikus supažindinti, praplėsti žinias apie saugų elgesį internete. Vyko 1–5 klasių apklausos apie veiklą internete. O 8-kai šią informaciją susistemino ir sukūrė diagramas. 3–5 klasių mokiniai žiūrėjo mokomąjį filmuką kaip saugiai elgtis internete, po to savo žinias išbandė pasitikrinti žaisdami Kahoot programėle, atliko įvairias užduotis. 6-kai kūrė komiksus. 7-kai įvairiomis saugumo internete temomis kūrė skrajutes. 5–8 klasių valandėlių metu taip pat buvo saugaus interneto tema rodomas filmas, atliekamos užduotys. Mokiniai susidomėję analizavo 5–7 klasių mokinių darbus koridoriuje stenduose ir informatikos kabinetuose.

Šią savaitė vaikams informatikos pamokos buvo tikrai nenuobodžios.

IT mokytojos V. Bernotienė ir J. Borusevičienė