Gruodžio 8 d. 3b ir 4c klasių mokiniai kartu su mokytojomis lankėsi Telšių Žemaičių kaimo buities muziejuje. Mus pasitiko saulės nutviekstos didžiulės pusnys, iki langų sniege paskendusios žemaičių trobos, baltais patalais pasipuošusios eglės. Grožis pasakiškas! Kiek džiaugsmo suteikė draugiški muziejaus teritorijoje gyvenantys arkliai, kurie leidosi glostomi, avytės, pasipuošusios storais kailinukais.

Sugužėjus į trobą, mūsų laukė Kalėdinė edukacija „Atbėga elnias devyniaragis“. Susėdus prie ilgo stalo, šnekučiavomės apie Advento tradicijas ir papročius, Kūčių vakaro prasmę ir reikšmę. Vaišinomės sėmenine su karštomis bulvėmis, skanavome žolelių arbatą su kūčiukais, mokėmės įvairių burtų, sukome žvakutes iš vaško plokštelių. Edukacijos metu skambėjo gražios Kalėdinės dainos. Esame dėkingi progimnazijos vadovui Rolandui Volkovui už iniciatyvą ir šią įdomią išvyką. Ją gavome dovanų kaip paskatinimą už tai, kad gerbiame savo mokyklinę uniformą ir ją kasdien vilkime.

Mokytojos R. Šakinskienė ir G. Šiurienė.