Lapkričio 14–18 dienomis Pavasario progimnazijoje vyko 5–8 klasių mokiniams tiksliųjų mokslų savaitė. Vyko matematikos olimpiados, išrinktas didžiulis būrys prizininkų:

5 klasėse:

I vieta – Arijus Kaktys, 5a (mokytoja V. Taunė)

II vieta – Domas Prazauskas, 5c (mokytoja V. Taunė)

III vieta – Vakarė Žebrauskaitė, 5a (mokytoja V. Taunė)

III vieta – Eimantas Žutautas, 5a (mokytoja V. Taunė)

6 klasėse:

I vieta – Justas Ledžius, 6b (mokytoja V. Rakejevienė)

II vieta – Titas Pučekas, 6a (mokytoja R. Sabaliauskienė)

III vieta – Domas Durča, 6b (mokytoja R. Sabaliauskienė)

III vieta – Viktorija Fokaitė, 6a (mokytoja R. Sabaliauskienė)

7 klasėse:

I vieta – Lukrecija Dargytė, 7b (mokytoja V. Rakejevienė)

II vieta – Mantas Šeirys, 7c (mokytoja V. Rakejevienė)

III vieta – Matas Montikas, 7c (mokytoja V. Rakejevienė)

8 klasėse:

I vieta – Domantas Turčinskas, 8d (mokytoja R. Sabaliauskienė)

II vieta – Taurius Gudavičius, 8d (mokytoja R. Sabaliauskienė)

III vieta – Osvaldas Mikalauskas, 8c (mokytoja V. Rakejevienė)

III vieta – Elzė Pociūtė, 8a (mokytoja R. Sabaliauskienė)

Šią savaitę vyko ir kiti renginiai, edukacijos. 6a klasės mokiniai ir matematikos būrelio „Matematikos labirintai“ nariai pabuvojo edukacijoje Klaipėdoje „Laiko matai“, kurioje susipažino su įvairių rūšių laikrodžiais, kaip laikas buvo matuojamas.

Vyko integruota matematikos – istorijos pamoka „Tremties traukinys“. Pamokos metu 8a, 8b, 8d klasių mokiniai ne tik susipažino su lietuvių tremties istorija, bet ir mokėsi naudotis statistiniais duomenimis, pateikti juos procentais, skaičiavo vagono plotą. Patys bandė sutilpti įsivaizduojamam vagone, taip bent iš dalies patirdami tremtinių išgyvenimus. Pamoką vedė mokytojos R. Sabaliauskienė, D. Šakinienė.

Penktokai kompiuteriu piešė piešinius, kuriuose naudojo įvairias matematines figūras.

Šeštokai kompiuterinės programos pagalba kūrė kryžiažodžius tema „Geometrinės figūros“. Teko gerai pasukti galvą kaip apibūdinti pačią figūrą, kad būtų užuomina atsakymui.

7–8 klasių komandos dalyvavo orientacinėse varžybose „Mokslų labirintai“. Kabinetuose komandų laukė mokytojai su paruoštomis įvairiomis įdomiomis užduotimis. I vietą laimėjo 8b klasės komanda, II vietą – 8d klasės komanda, III vietą – 8c klasės komanda. Visos komandos buvo apdovanotos padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis.

Šiais metais tiksliųjų mokslų savaitėje dalyvavo ne tik mokiniai, bet ir mokytojai. Ačiū 8 mokytojams, išdrįsusiems pasitikrinti matematikos ir informatikos žinias atliekant testuką.

Progimnazijos vadovas apdovanojo matematikos olimpiadų prizininkus padėkos raštais ir dovanėlėmis, sėkmės linkėjo 7–8 klasių komandoms orientacinėse varžybose.

Sveikinimai visiems dalyviams

Informaciją paruošė mokytoja V. Bernotienė