Lapkričio 9 d. mokyklos sporto salėje vyko mergaičių rajoninės kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo 6 Mažeikių rajono mergaičių komandos. Mūsų komandą atstovavo Vesta Tamošauskaitė (6b), Gabrielė Šadauskaitė (5c), Deimantė Pociūtė (5a), Meda Kateivaitė (5b), Goda Jaremčiukaitė (6c), Gabrielė Koreniukė (5d), Augustė Kontutytė (6a), Goda Andrulytė (5c), Ugnė Juodeikytė (5d) ir Liepa Kungytė (5c). Varžybos buvo labai stiprios, emocingos ir išties nelengvos. Mūsų mergaitės parodė didžiulį kovingumą, užsispyrimą ir atidavė visas savo jėgas, energiją iki pat rungtynių pabaigos. Mūsų komanda iškovojo garbingą 3 vietą. Šaunuolės jūs esate visos! Varžybas nuoširdžiai palaikė mokyklos mokytojos ir gausus būrys šaunių mūsų mokyklos moksleivių. Mergaitėms buvo įteikta taurė ir diplomai.

Lapkričio 10 d. mokyklos sporto salėje vyko berniukų rajoninės kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo 7 Mažeikių rajono berniukų komandos. Varžybos buvo labai įtemptos. Mūsų berniukai atidavė visas savo jėgas, energiją iki pat rungtynių pabaigos ir iškovojo garbingą 3 vietą. Šaunuoliai! Varžybas nuoširdžiai palaikė mokyklos mokytojos ir gausus būrys šaunių mūsų mokyklos moksleivių. Berniukams buvo įteikta taurė ir diplomai.

Informaciją pateikė Armantė Reivytytė