Šiandien Savivaldybėje lankėsi ir su Savivaldybės meru Vidmantu Macevičiumi susitiko Pavasario progimnazijos 4 klasės mokiniai, jų mokytoja Ramunė Šakinskienė ir progimnazijos vadovas Rolandas Volkovas.

🤝 Pirmą kartą į Savivaldybę atėję mokiniai domėjosi mero darbu, pomėgiais, laisvalaikiu ir kt.

🤝 Moksleiviai papasakojo apie savo mokyklą ir klasę, išsakė lūkesčius – daugiau sužinoti apie savivaldą, mero funkcijas, darbą ir kt.

🤝 Meras atsakė į ketvirtokų klausimus: kaip tampama meru, ar jis jaučiasi laimingas dirbdamas šį darbą, kuo svajojo tapti mokydamasis mokykloje, ką mėgsta veikti laisvalaikiu ir pan.

🤝 Taip pat V. Macevičius domėjosi, ko ketvirtokams trūksta Mažeikiuose, pakvietė „išbandyti“ mero kėdę.

🎶 Atsisveikindami pradinukai padovanojo muzikinę dovaną – pagrojo ukulelėmis ir padainavo.

Mažeikių rajono savivaldybės straipsnis