Spalio 23-ąją nuo 6:02 ryto iki 6:02 vakaro (18:02) chemikai švenčia molekulės arba molio dieną. Ši data pasirinkta dėl Avogadro skaičiaus, kuris yra lygus 6,022 × 10 pakeltas 23-uoju laipsniu.

„Kaip magnetas traukim visus prie savęs ir visada būkim kaip deguonis, be kurio neįmanoma gyventi“.

Šiandieną mūsų mokyklos mokiniai tokiais žodžiais pradėjo molekulės dieną. Mokykla pasipuošė moksleivių darbais: piešiniais, molekulių modeliais. Aštuntokų kūrybiniai darbai buvo skirstomi į šias temas: „Jei aš būčiau garsus chemikas…“, „Viena diena be chemijos laimėjimų“, „Žalingas chemijos poveikis žmogui ir aplinkai“, „Aš stebuklingame chemijos pasaulyje“. Per pertrauką mokiniai žiūrėjo filmą „Išmaniosios molekulės“, o savo žinias ir sumanumą pasitikrino „Kahoot“ žaidime. Žaidimo laimėtojais paskelbti Faustas, Greta ir Austėja. Nugalėtojai buvo apdovanoti prizais. Prie renginio prisidėjo būrelis „Sveikas žmogus“ bei gamtos mokslų mokytojos Ž. Venciuvienė ir A. Čekytė.

SU LINKSMA MOLEKULĖS DIENA! 😊