Praėjusią savaitę mūsų mokyklos 3c klasės mokiniai susirašinėjo su „Vyturio“ pradinės mokyklos 3b klasės mokiniais. Ne šiaip susirašinėjo, o rašė vieni kitiems laiškus! Tikrus laiškus! Rašė savo rankomis – ne mygtukus telefone ar kompiuteryje spaudė!

Abiejų klasių mokytojų Rasos Eišmontienės ir Ramunės Kakštienės išsikeltas tikslas – supažindinus vaikus su laiško rašymo taisyklėmis paskatinti juos parašyti laišką draugui į kitą mokyklą. Taip vaikai turėjo galimybę net susirasti susirašinėjimo draugą ar draugę.

Laiškuose vaikams kilo įvairių klausimų – „kaip tu gyveni?“, „ar mėgsti skaityti knygas?“, „koks kino filmas tau labiausiai patinka?“, „ar turi naminį gyvūnėlį?“ ir t.t. Rašydami laiškus džiūgavo, emocijos buvo pripildžiusios visą klasę. Net svarstė, kad reikėtų su nauju draugu ar drauge susiskambinti ar net susitikti!

Toks tarpmokyklinis bendradarbiavimas atnešė naudos ne tik vaikams, bet ir pačios mokytojos džiaugėsi, kad pavyko vaikus „uždegti“ įdomesnei veiklai. Na, ar tęsis mūsų mokinukų pažintis ir toliau – laikas parodys. Tačiau, kad dabar buvo smagu, tai tikrai!