Kaip ir kasmet, Pavasario progimnazija mini Lietuvos žydų genocido dieną. 5 – 8 klasių mokiniai dalyvavo ne tik pilietinėje akcijoje, bet ir STEAM veikloje: rinko akmenėlius, ieškojo informacijos, ant akmenėlių užrašė nužudytųjų žydų vardus. 6b ir 7b mokiniai praėjo keliu, kuriuo nekalti žmonės buvo varomi į mirtį. Integruota istorijos – literatūros pamoka mokiniams vyko netradicinėje erdvėje – Mažeikių žydų kapinėse. Mokiniai iš mokytojų bei Tito ir Vėjūno išgirdo žydų kančios istoriją, patys skaitė žydų poetų eiles. Gabijai griežiant smuiku iš jaunesnių mokinių perduotų akmenukų, ant kurių užrašyti Mažeikiuose sušaudytų žydų vardai, dėliojo menorą. Projekto vadovės – mokytojos D. Šakinienė, R. Žumbytė, bibliotekininkė D. Mažeikienė.