2a klasės mokinukai šauniai užbaigė mokslo metus prie Tulnikių tvenkinio. Išradingosios mamytės paslėpė „lobį“, tad teko gerokai pavargti, kol jį suradome. Sveikinome gimusius vasarą, braidėme jau gana šiltame vandenyje, žaidėme įvairius žaidimus. Kaip gerai, kad buvo tikra scena, todėl vaikai ilgai dainavo išmoktas daineles ir šoko šokius. Labai smagiai pradėjome atostogas!

Mokytoja I. Sakauskienė

2b klasės mokiniai mokslo metus užbaigė išvyka į Mažeikių muziejų ir miesto parką. Vaikai susipažino su nauja paroda – kraštietės I. Dargienės kūryba, apžiūrėjo klumpių ir kurpaičių parodą. Susipažino su Žemaitijos krašto archeologiniais radiniais. Po apsilankymo muziejuje, miesto parke vaikų laukė smagus piknikas. Netrūko linksmų žaidimų, skanių vaišių, įvairių veiklų. Pasveikinome ir draugus, kurie gimę vasarą. Dėkojame mamytėms ir tėveliams už puikiai ir smagiai praleistą popietę. Mokytoja G. Šiurienė