Paskutinę dieną prieš atostogas progimnazijos mokiniams vyko kitose aplinkose.

  • Artėjant Velykoms 2d kl. mokiniai keliavo į Mažeikių muziejų ir ten, padedant muziejininkei, mokėsi senovinio amato – kiaušinių marginimo vašku. Mokiniai šį kruopštumo reikalaujantį ir įdomų amatą išbandė pirmą kartą. Mokytoja Viktorija Kazlauskė
  • Šiandien Mažeikių Pavasario progimnazijos 3a ir 3b klasės mokiniai turėjo pamoką kitoje erdvėje – lankėsi Mažeikių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Vaikai patyrė daug įspūdžių, sužinojo, kaip elgtis kilus gaisrui, suprato, koks svarbus yra fizinis pasirengimas dirbant ugniagesiu. Mokytojos M. Žilinskytė ir J. Vaitkienė
  • 5a klasės mokiniai šiandien dalyvavo „Linksmosiose estafetėse“. Estafetės buvo netradicinės: kamuolio pernešimas poroje, įrėmus į kaktas, teniso kamuoliuko metimas į taikinį, kimštinio kamuolio ridenimas į vartus, lindimas per maišą, virvės traukimas. Varžybos vyko labai įtemptai. Pasibaigė taikiai, lygiosios 4:4. Penktokai labai smagiai praleido laiką. Mokytojas V. Sakauskas
  • Balandžio 15d. 5C klasės mokiniai lankėsi Mažeikių atviroje jaunimo erdvėje. Psichologė pravedė pamoką. Žaidėme stalo žaidimus: stalo futbolą arba „pulą“. Lankėmės relaksaciniame kambaryje, žaidėme interaktyvius žaidimus, pasigaminome klasės ženkliukus, vaišinomės arbata ir saldumynais. Linksmai padainavome karaokę. Buvo labai smagu. Mokytoja. Ž. Venciuvienė
  • Balandžio 15 d. 6b klasės mokiniams pamokos vyko kitoje erdvėje. Mažeikių muziejuje susipažino su tošininkystės amatu, sužinojo kur senovėje buvo naudojama tošis, kada geriausia rinkti tošį. Gamindamiesi rankų masažuoklį – pakabuką įsitikino, kad nėra paprasta dirbti su tošimi. Tačiau įdėję nemažai pastangų visi pasigamino po darbelį. Po to mokiniai pramogavo Boulinge. Mokytoja V. Rakejevienė
  • 6c klasės mokiniai dalyvavo edukacijoje ROBOTŲ MENOPOLIS, kurią organizavo VšĮ „Išmanioji karta“. Mokiniai buvo supažindinti su tradiciniais ir netradiciniais kiaušinių dažymo būdais šv. Velykoms. Iš lego montavo specialius robotus, juos programavo, robotai padėjo dažyti kiaušinius. Mokiniams labai patiko tokia netradicinė pamoka. Mokytoja V. Bernotienė
  • 7b klasės mokiniai šiandien lankėsi Mažeikių viešojoje bibliotekoje, žiūrėjo parodą „Šiaudų sodai“. Apie „sodo“ gamybą ir Velykų papročius papasakojo parodos autorė Ona Venslovienė.
  • Balandžio 15 d. 8b ir 8c klasės mokiniai lankėsi Mažeikių kultūros rūmuose vykusioje parodoje „EXPO 2022“. Mokiniai sėmėsi patirties iš eksponuojamų darbų, išklausė paskaitą apie verslumą, maloniai bendravo su bendraamžiais. Mokytojos V. Taunė, D. Šakinienė

6a, 7a, 8a klasių pamokos vyko kitoje erdvėje. Edukacinė programa Vilniuje „Susipažinkime – Valdovų rūmai“.