Kovo 21 – 25 dienomis Pavasario progimnazijoje vyko įvairūs renginiai, skirti „Žemės dienai“.

Pirmadienį 1 – 4 klasių mokiniai kūrė gėles su palinkėjimais žemei. Antradienio rytą mokinukus ir mokytojus pasitiko „vandens molekulės“. Jos priminė, kad kovo 22 diena yra Pasaulinė Vandens diena. Norintieji galėjo atnešti vandens mėginius. Juos ištyrė chemijos būrelio narės. Stendai pasipuošė „cheminiais“ atvirukais, kuriuose atsispindi gamtos pabudimas, vasaros ilgesys. Ketvirtadienį vyko viktorina, skirta Žemės ir Vandens dienai. Renginyje dalyvavo visų 7 – 8 klasių komandos. Viktorinos prizininkai: I vieta 8b klasei, II vieta 8a klasei, III vieta 7b klasei. Visi dalyviai buvo apdovanoti. Viktorinos metu įdomiosios chemijos būrelio narės parodė keletą bandymų su tirpalais. Penktadienį mokiniai mėgavosi „šokiu žemei“. Dėkojame visiems dalyviams.

Mokytojos A. Čekytė, Ž. Venciuvienė, V. Juodeikienė