Tarptautinėje Lietuvos mokyklų KINGS olimpiadoje 2021 m. rudens sesijos semestre dalyvavo daug mūsų progimnazijos pradinių klasių mokinių.

• Mokykla tapo viena iš TOP 50 Telšių regione pagal mokinių, dalyvavusių KINGS anglų kalbos olimpiados finale, skaičių.
  • Mokykla tapo viena iš TOP 20 Telšių regione pagal mokinių, gavusių I žinių lygmenį patvirtinantį diplomą lietuvių kalbos olimpiados finale, skaičių.
  • Mokykla tapo viena iš TOP 30 Telšių regione pagal mokinių, gavusių I žinių lygmenį patvirtinantį diplomą olimpiados finaluose, skaičių.

Aukšti mokyklos rezultatai – gabių ir aktyvių mokinių, apdovanotų diplomais, pasiekimas. KINGS olimpiadų finalistus mokykloje parengė: Viktorija Kazlauskė, Vita Baubinienė, Jurgita Vaitkienė, Rima Tokarczyk, Sandra Tamošauskienė, Ramunė Šakinskienė, Daiva Jasienė.