Gruodžio 3d. po pamokų mokyklos sporto salėje vyko ketvirtų klasių kvadrato varžybos. Trečią vietą laimėjo 4b kl. mokiniai. Labai atkakli, įdomi ir emocinga buvo kova dėl pirmos vietos. Nusileidę tik paskutinėmis sekundėmis antrą vietą laimėjo 4b kl. mokiniai. O nugalėtojais tapo 4c kl. komanda. Klasių komandas palaikė klasiokai ir jų mokytojos.

Gruodžio 10d. mokyklos sporto salėje vyko trečių klasių tarpklasinės kvadrato varžybos. Visos rungtynės buvo įdomios ir kovingos. Vaikai labai norėjo nugalėti. Pirmą vietą laimėjo 3b klasės komanda. Antri buvo 3c klasės mokiniai, o treti liko 3a klasės mokiniai. Labai nuoširdžiai savo klasių komandas palaikė klasių mokytojos.

Informaciją pateikė V. Januševičius

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *